RODINNÉ DOMY A VILY

Rodinné domy a vily2018-06-25T12:02:55+00:00

Rodinné domy a vily

Jste-li doma, uděláte spoustu věcí okolo domu sami. Nejste-li doma, váš dům se o sebe postará. Teprve s automatizací si můžete plně užít komfort, pohodu, svůj čas a přátele. Automatizace domu (nebo domotika či domotica) dokáže propojit níže uvedené systémy a efektivně řídit dům a zároveň snížit náklady v podobě úspory za energie.

Investor anebo uživatel by měl vědět, co od automatizace očekává. Pomoci vám může tento přehled užitečných funkcí. Na základě vašich potřeb sestavíme koncepční návrh a nastavíme předběžný rozpočet. Naše koncepční řešení požadavků zákazníka zohledňuje několik aspektů. V první řadě musí být ekonomické a přinést přidanou hodnotu. Je tedy dobré automatizovat jen to, co klient skutečně potřebuje, protože jinak se zbytečně prodražuje jak investice do systému, tak i servis a upgrade. Dbáme na praktičnost a komfort pro uživatele, proto komplikované řešení vůbec nenavrhujeme. Bezpečnost systému je další závažný aspekt. Systém umožňuje vzdálený online přístup a je tedy nutné jej zabezpečit proti nepovoleným zásahům.

chci studii zdarma

Součástí naší strategie v řešení automatizace je využití potenciálu IoT (Internet of Things neboli internet věcí). Proto se snažíme některá základní řešení (např. chytré měřidlo) začlenit do naší koncepce a navíc připravit automatizační systém na eventuální konvergenci s IoT, které nabízí snížení nákladů na investici a provoz, zefektivnění funkcí a zvýšenou spolehlivost. Záleží ovšem na zákazníkovi, zda se rozhodne této možnosti využít.

Řešení automatizace je součástí projektu výstavby nebo rekonstrukce domu. Poskytujeme bezplatnou konzultaci investorům a taky architektům a projektantům. Zpracujeme prvotní studii včetně přehledu funkcí a předběžného rozpočtu.

Hlavní výhody:
– Bezpečnost, komfort a úspora,
– Ekonomičnost, přidaná hodnota,
– Automatizace funkcí a procesů,
– Analýza potřeb zákazníka,
– Ochrana domu, zabezpečení základních denních funkcí, předání zprávy o stavu domu,
– Využití potenciálu IoT.

Máte otázku ohledně našich služeb?
Chcete se dozvědět, jak můžeme spolupracovat?
Rádi byste poptali automatizaci pro váš hotel, dům, byt či jinou nemovitost?

Kontaktujte nás