Integrace2023-08-03T11:47:43+01:00

INTEGRACE

Protokoly a integrace automatizace

Jsme vyškoleni na více hotelových systémů a automatizačních prvků, máme přehled o způsobu SW komunikace více systémů.

Procesem integrace dochází ke spojování různých SW prvků, systémů, v jeden funkční celek. Celek by měl pracovat co možná nejefektněji, bez chyb a anomálií. Cílem je udržet tento proces, který se neustále vyvíjí, plně funkční a efektivní. Automatizace budov všech typů, hotely, rezidence, domy  i byty, se bez integrace neobejdou. 

Pro automatizace a integrace používáme protokoly BACnet MS/TP, BACnet IP, Modbus RTU, Modbus TCP/IP, KNX.

Rovněž nabízíme programování a implementace integrace typu serverová část, externí API, atd.

Jsme distributorem hotelových  a dalších automatizačních komponentů pro český a slovenský trh. A jako distributor pomůžeme našim partnerům při projektování, zpracování cenové nabídky, realizaci, integraci a programování. 

Provedené integrace

PMS – Property Management System – hotelový či recepční systém

Technologie Oracle Hospitality propojuje prodej akcí, pokoje pro hosty, správu a POS – poskytuje integrace.     Integrovaný ekosystém Mews Payments zajistí, aby každá transakce byla bezpečná a bezproblémová.     Software pro správu majetku hotelu.     Previo hotelový rezervační systém

BMS – Business Management System – systém správy podniku

Systém automatizace budov Metasys® je základem moderního energetického managementu budov.     Wago automatizace     Zvyšte požitek, pohodlí a energetickou účinnost jakékoli budovy, bez ohledu na její typ nebo velikost, vezměte nad ní kontrolu s Honeywell.

Vstupní a přístupové systémy 

Salto - inteligentní řešení elektronického řízení přístupu.

Jsme distributor automatizačních hotelových komponentů pro ČR i SR. 

“Všechna loga jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky příslušných společností. Jejich použití neznamená žádný právní vztah.”

Hledáme spolupráci s projektanty a realizátory slaboproudých systémů.
Nabízime pomoc při projektování, obchodní prezentaci řešení, zpracování cenové nabídky, realizaci, integraci, programování, záruční a pozáruční servis.
Preferujeme spolupráci se stálými partnery, kterým rádi poskytneme stálou podporu a školení.

Kontaktujte nás