Služby2018-06-25T08:42:18+00:00

NAŠE SLUŽBY

Proč právě automatizace?

K čemu ji potřebujete,
proč je užitečná?

Vyplatí se investice do automatizace?

Studie

Díky automatizaci nejenže ušetříte na provozu, ale zároveň bude budova bezpečnější a komfort návštěvníků se zvýší. Co to znamená konkrétně pro vás? Pro každého investora či uživatele se může efekt automatizace lišit. Cílem studie je pomoci našemu zákazníkovi najít odpovědi na tyto otázky a vymezit požadavky pro koncipování řešení. Studie tedy vzniká spoluprací všech stran, tedy na základě požadavků investora, technických možností systému a našeho know-how.

Projektová dokumentace

Automatizace se projektuje jako součást elektroprojektu a úzce navazuje na projekt měření a regulace (MaR). V případě větších projektů se vytváří již na úrovni dokumentace pro stavební povolení, aby se projekt automatizace mohl koordinovat s různými profesemi. Pro menší projekty stačí zpracovat realizační projekt a koordinovat následně s další profesí.

Vstupem pro projekt je studie a pracují na něm vyškolení projektanti. Rádi osobně pomůžeme se zpracováním projektu a/nebo můžeme spolupracovat s vaším projektantem či architektem.

chci studii zdarma

Realizace

Realizaci provádíme ve spolupráci s partnery v regionech v Česku a na Slovensku.

Zaškolení

Vedle vysvětlení funkčnosti a obsluhy automatizačního systému vám pomůžeme s nastavením funkcí scénáře a zabezpečení proti nepovolenému zásahu. Navíc předáme instrukce pro provoz a údržbu automatizace. Zajistíme také pokyny, co udělat v případě výpadku proudu, a další praktické rady.

Servis

Záruku našich zařízení, komponentů a funkčnosti řešení automatizačního systému poskytujeme prostřednictvím partnerů. Zákaznici se mohou vždy obrátit také přímo na nás, pokud z jakékoliv důvodu nebudou spokojeni s naším partnerem. Pozáruční servis zajistíme na základě servisní smlouvy.

Máte otázku ohledně našich služeb?
Chcete se dozvědět, jak můžeme spolupracovat?
Rádi byste poptali automatizaci pro váš hotel, dům, byt či jinou nemovitost?

Kontaktujte nás